- Δωρεάν τεστ-παπ στο Κέντρο Υγείας Ζαχάρως 8/1/2024
- Το Πολύκεντρο του Δήμου Ζαχάρως: «Παραδίδουμε στους δημότες ένα πολυλειτουργικό ... 8/9/2023
- Ανοιχτή ενημέρωση του δημάρχου Ζαχάρως για τα πεπραγμένα και τις προοπτικές της ... 18/8/2022
- Ο Δήμαρχος Ζαχάρως στο 21ο Πανελλήνιο Συνέδριο Ποινικολόγων και Μαχόμενων Δικηγό... 18/3/2022
Ευχαριστήριο Κοινωφελούς Επιχείρησης και το Κέντρου Κοινότητας του Δήμου Ζαχάρως
![](https://www.zacharo.gr/wp-content/uploads/2019/01/zaxarw12.jpg)
Ευχαριστήριο Κοινωφελούς Επιχείρησης και το Κέντρου Κοινότητας του Δήμου Ζαχάρως
Ο Δήμος Ζαχάρως, η Κοινωφελής Επιχείρηση και το Κέντρο Κοινότητας (Συγχρηματοδοτούμενο Πρόγραμμα από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο) ευχαριστεί θερμά τους συμπολίτες μας, τους συλλόγους γονέων, τους εκπαιδευτικούς, τους μαθητές των σχολείων του Δήμου μας και τους τοπικούς συλλόγους που ανταποκρίθηκαν στο κάλεσμα για την προσφορά ειδών πρώτης ανάγκης προς τους πληγέντες από την κακοκαιρία στο Νομό Καρδίτσας. Εκφράζουμε, επίσης, τις ειλικρινείς ευχαριστίες μας στη μεταφορική εταιρεία «Αφοί Αντωνόπουλοι» για την αφιλοκερδή μεταφορά των ειδών. Με αίσθημα κοινωνικής ευθύνης και αλληλεγγύης ο Δήμος Ζαχάρως στηρίζει τον συνάνθρωπο, όπου υπάρχει ανάγκη.
![](https://www.zacharo.gr/wp-content/uploads/2020/10/Screenshot_1.png)
![](https://www.zacharo.gr/wp-content/uploads/2020/10/Screenshot_2.png)