- Δωρεάν τεστ-παπ στο Κέντρο Υγείας Ζαχάρως 8/1/2024
- Το Πολύκεντρο του Δήμου Ζαχάρως: «Παραδίδουμε στους δημότες ένα πολυλειτουργικό ... 8/9/2023
- Ανοιχτή ενημέρωση του δημάρχου Ζαχάρως για τα πεπραγμένα και τις προοπτικές της ... 18/8/2022
- Ο Δήμαρχος Ζαχάρως στο 21ο Πανελλήνιο Συνέδριο Ποινικολόγων και Μαχόμενων Δικηγό... 18/3/2022
Στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Συλλόγου Ζαχαραίων Ολυμπίας παραβρέθηκε ο Δήμαρχος Ζαχάρως
![](https://www.zacharo.gr/wp-content/uploads/2023/02/330791062_1173667253295828_2988872738951827571_n-e1676360505610-1024x514.jpg)
Στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Συλλόγου Ζαχαραίων Ολυμπίας παραβρέθηκε ο Δήμαρχος Ζαχάρως
Στην κοπή της πρωτοχρονιάτικης πίτας του Συλλόγου Ζαχαραίων Ολυμπίας παραβρέθηκε ο Δήμαρχος Ζαχάρως Κώστας Αλεξανδρόπουλος την Κυριακή 12 Φεβρουαρίου 2023 στο ξενοδοχείο «The Athenian Callirhoe Exclusive Hotel». Σε ιδιαίτερα ζεστή και φιλική ατμόσφαιρα, όπου συνομίλησαν όλοι με όλους και αντάλλαξαν ευχές, αφού συνεχάρη τον Πρόεδρο του συλλόγου κ. Βασίλη Φουρλή και τα νέα μέλη της διοίκησης, ο κ. Αλεξανδρόπουλος αναφέρθηκε με αισιοδοξία στο άμεσο μέλλον λέγοντας ότι, μετά από τη δύσκολη τριετία που προηγήθηκε, ο Δήμος μας βρίσκεται πλέον σε πορεία ανάπτυξης και ότι με τη συμμετοχή όλων το διάστημα που ακολουθεί θα είναι ακόμη πιο δημιουργικό αλλάζοντας σημαντικά την περιοχή και βελτιώνοντας την ποιότητα ζωής των δημοτών.